+90 (532) 313 23 32info@adakonfor.com

Havuz Kapatma Sistemleri

ELLIPTİC TELESCOPIC HIGH ENCLOSURES

YÜKSEK ELİPTİK HAVUZ KAPATMA

Havuzlarını yaz kış kullanmak ve kışın içerisini bir kış bahçesi gibi kullanmak isteyen havuz sahiplerinin tercih edeceği sağlam, estetik, açılıp kapanan yapılardır.

Adamotion Teleskopik Havuz Kapatma yapılarında her zaman Konfor sağlanmaktadır. Bu mükemmel tasarım, bulunduğu mekanın ya da yüzme havuzunun üzerinde, dakikalar içerisinde sürülmek suretiyle açılıp kapanacaktır. Herhangi bir Teleskopik Havuz Kapatma yapısına sahipseniz havuz unuzu kullanırken aynı zamanda keyfini sürersiniz. Adamotion Teleskopik Havuz Kapatma Sistemleri kapalı mekanlarda yaprak, böcek, rüzgar, kar, yağmur, soğuk gibi faktörlerden asla etkilenmez. Gereksiz yere temizlik yapmak zorunluluğunuz ortadan kalkar. Havuz sahipleri havuz temizliğinin ne kadar zor ve zaman tüketen bir işlem olduğunu bilirler. Havuz veya Spa kısmına jakuzi ya da fitness aletlerinizi koyarak istediğiniz zaman kültür fizik hareketleri yapabilirsiniz. Kötü hava şartlarından etkilenmeden bütün olanaklardan gönül rahatlığıyla yararlanabilirsiniz. Çevreye uyumlu Havuz Kapatma sistemleri miz mekan ile bütünleştiğinden, bahçenize fazladan bir güzellik ve uyum katacaktır.

ELLIPTİC TELESCOPIC COMMERCIAL

ELİPTİK TİCARİ YAPILAR

Büyük ölçekte alanlar kapatabilen ve rahatlıkla açılabilen, ister manuel ister motorlu çalışan, hava ve ısı geçirmeyen ticari yapılardır. İşletmelerin vazgeçemeyeceği ürünlerdir.

Bir kış bahçesinin çekiciliği ile havuz yapısının konforunu birleştiren ADAMOTION yüksek teleskopik havuz kapatma yapıları size, ailenize fazladan bir yaşam alanı sunuyor hem de tam bahçenizin ortasında.
Bu kendi başına bir yaşam alanıdır; size sudan çıktıktan sonra bir süre geçirmenizi, şezlonga uzanıp kitap dergi okumanızı, çocuklarınızla oynamanızı, aile bireyleri ve arkadaşlarınızla sohbet etmenizi sağlayan kullanışlı bir hacim sağlamaktadır… havuzunuzu eğlenceli zaman geçirecek bir oyun alanına çeviren sayısız fırsatları tekrar tekrar kullanabileceksiniz. Havuz çevresinde yaratılan bu küçük iklim ile evinizin değerine değer katılabilir.
Havuz kapatma sistemi satın alırken önemli bir konu da yapının yüksekliğidir. Yüksekliklere kısmen estetik kısmen de ihtiyaçlar karar vermektedir.
TELESCOPIC LEAN ON

BİTİŞİK YAPILAR

Uzun kenarı bina duvarına bitişik çalışan ve binadan yapının içine direk olarak giriş sağlayan açılır kapanır yapılardır.

Duvara yaslanan bitişik yapılar, bahçeye veya açık mekana çıkmadan evden havuza direk çıkış da sağlamaktadır. Böylece özellikle soğuk ve rüzgarlı kış aylarında hatırı sayılır bir konfor sağlamaktadırlar. Hele bir de soğuktan hoşlanmayan biriyseniz!!
Basit teraslardan daha korunaklı olan duvara yaslanan bitişik yapılar, evinizin ışığa boğulmuş doğal bir uzantısı olarak tüm yıl boyunca zevkle kullanabileceğiniz, dışarıda yemek yiyebileceğiniz özel bir mekan olarak hizmetinizdedir.
Havuzun etrafında yarattığımız bu mikro iklim aslında evinizin değerine değer katan bir güzelliktir.
Tüm kapatma yapılarımız TSE standartlarına uygun tasarlanmışlardır. ADAMOTION bir dünya markasıdır.
LOWERED ENCLOSURES

BASIK HAVUZ KAPATMA

Basık havuz kapatma yapıları, bahçesinde yükseklik arzu etmeyenlere, evimin önü kapanmasın diyenlere veya ekonomik bir çözüm arayanlara önerdiğimiz alçak yapılardır.

ADAMOTION açılabilir Havuz Kapatma ve alçak yapıları ile, yüzme havuzunuzu, birkaç dakika içerisinde güvenli ve korunaklı bir iç / dış mekana dönüştürmek, dilediğinizde tekrar eski haline getirmek sizin elinizde.
Basık Havuz Kapama Sistemleri, gerek komşunuz gerek sizin açınızdan görünüş olarak az yer kaplar. Kimseden izin almaya gerek kalmadan bahçenize yerleştirebilirsiniz. Ancak basık sistemlerin içerisinde sadece yüzebilirsiniz, ayakta duramazsınız.

Basık havuz kapatma sistemleri genellikle yassı paketlerde teslim edildiğinden taşıma sorun olmamaktadır. Ancak, büyük havuz kapatma yapılarının taşınması daha zordur ve geniş yerlere ihtiyaç duyulmaktadır. Basık Havuz Kapatma Sistemleri, yüksek havuz kapatma sistemlerine kıyasla yarı fiyat civarındadır.

5 ANGLE POOL ENCLOSURES

5 AÇILI HAVUZ KAPATMA SİSTEMLERİ

5 Açılı Havuz Kapatma Sistemleri, açılır kapanır alüminyum yapılardır. Cam ve polikarbonat kaplama malzemesi birlikte kullanılarak üretilir. Orta büyüklükte havuzlar için ideal sistemlerdir.

Açılır kapanır havuz kapatma sisteminin Taşıyıcı Konstrüksiyonu, yüksek mukavemetli alüminyum alaşımdan, özel kalıplar kullanılarak imal edilmiştir. Öyle ki ST52 çelik malzemeye eşdeğerde çekme ve basınç dayanımına sahiptir. Hareketi sağlayan tekerlekler çift rulmanlıdır, polyamid esaslı malzemeden yapılmışlardır. Tekerlekler asla aşınmaz, ses yapmaz, bozulmaz. Kullanılan malzeme ve teknolojik taşıma elemanları sayesinde kapalı havuz sisteminin geçebileceği azami açıklıklar 35m ye kadar çıkmaktadır. Taşıyıcı profil aks aralıkları, küçük sistemlerde 120cm, büyük ve maga yapılarda ise 210cm olmaktadır. Açılım seçenekleri manuel, motorlu ve akıllı kontrollu olmak üzere üç çeşittir. Motora eklenen akıllı sürücüler ile hareket hızı ve durma noktası ayarı, remote kontrol gibi bir çok seçenek eklenebilmektedir.
Teleskopik Açılır Kapanır Havuz Kapatma Sistemi ister sabit isterse teleskopik olsun, iki yanları da bağımsız olarak açılabilmektedir. Bu özellik havuz kapatma yapısına ekstra konfor ve kullanım kolaylığı katmaktadır ve doğal havalandırma fonksiyonu sağlamaktadır.
3 ANGLE POOL ENCLOSURES

3 AÇILI HAVUZ KAPATMA SİSTEMLERİ

3 Açılı Havuz Kapatma Sistemleri, yanları tamamen cam olan ve açılabilen alüminyum yapılardır. Sıcak ve soğuktan asla etkilenmezler. Küçük havuzlar için kullanılan ideal sistemlerdir.